Magazin

Ünlülerin gençlik hataları

Ünlülerin gençlik hataları

Geçtiğimiz günlerde Hülya Avşar, 20 yıl önce Tanju Çolak'la yaşadığı ilişki için "Gençtim, hata yaptım. Tanju'ya aşık oldum" dedi.

Biz de bu açıklamadan yola çıkarak, ünlülerin 'gençlik hatası' olarak nitelendirdikleri ve pişmanlık duydukları konuları araştırdık. İşte ünlüler ve pişmanlıkları...

Çağla Şikel: Bir defile ilişkisine mal oldu
Çağla Şikel, Yeşim Palandüz ve Şennur Şafak'ın Akmerkez Residence'taki bir dairede, üç işadamına özel bir defile yapması büyük tartışmalar yaratmıştı. Şikel'in Beyazıt Öztürk'le olan birlikteliği bu olayın ardından sona erdi. Yıllar sonra Şikel, bu defilede yer almaktan büyük pişmanlık duyduğunu belirtti.

Yasemin Ergene: O pozlara şimdi pişman
Bir erkek dergisi için erotik pozlar veren Yasemin Ergene, "Aşk Oyunu"nda oynamaya başladıktan sonra verdiği röportajlarda 'Türkan Şoray kuralları'na bağlılığını vurguladı. Hatta "Cüretkar bir karakteri oynamayacağımı herkes bilsin. Ailemin sıkıntı çekmesini istemem. Verdiğim pozların çok büyük etkisi var bu kararı almamda. O pozlardan çok büyük pişmanlık duydum" dedi.

Haluk Ulusoy: Evlilik yüzünden kıyamet koptu
Yıllar önce Oya Aydoğan'la evlenen Haluk Ulusoy bunu bir gençlik hatası olarak değerlendiriyor ve ekliyor: "Evliliğimizden babamın bile haberi olmadı. Gizlice evlendim. Gençlik cesareti, Karadeniz cesareti işte! Babam evliliği sonradan öğrendi. Haberi olunca çok zor günler yaşadık. Kısacası kıyamet koptu. Ama yaşanması gerekiyormuş. Sonra da boşandık zaten."
Yayın tarihi: 18.10.2006
968
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.