Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ünlüler hipodromdan çıkmıyor!

Ünlüler hipodromdan çıkmıyor!

Son zamanlar da peş peşe at sahibi olan ünlü simalar, atlarının yarışlarda boy göstermeye başlamasıyla hipodromlardaki yerlerini almaya başladı.

İbrahim Tatlıses, İsmail Türüt, yapımcı Osman Yağmurdereli ve futbolcu Sergen Yalçın yarışları izlemek için geçtiğimiz günlerde Veliefendi Hipodromu'ndaydı.

İbrahim Tatlıses'in "Kıskançkız", Osman Yağmurdereli'nin "Yağmurdereli" isimli 3 yaşlı Arap atları birlikte yarıştıkları 13 Eylül tarihindeki son koşuda dereceye giremediler.

Yağmurdereli yarış sonucunu, "İbo'nun atı ile bacı kardeş koştular ama kısmet değilmiş, bir dahaki sefere daha iyi koşacak bundan eminim" şeklinde değerlendirirken, İbrahim Tatlıses de, "Yılmak yok. Benim atım iyi bir aileden geliyor. Zamanla daha iyi sonuçlar alacaktır. Yakın bir zamanda bir İngiliz atı alarak bütün yarışları kazanacağım" dedi.

Son olarak "Delfina" isimli safkanı ile "Ahmet Kesebir Koşusu"nu kazanan İsmail Türüt ise, "Bütün sanatçı dostlarımı at sahibi olmaya çağırıyorum, çok keyifli bir şey. Hele birde kupa kazanırsanız daha da güzel" dedi. "Delfina" en son 10 Eylül günü yapılan son koşuda ikincilikle yetindi.

9 Eylül günü Ankara 75.yıl hipodromunda birinci koşuda start alan Sergen Yalçın'ın "Magic Machine" isimli safkanı' ise 6'ncı oldu. At sahibi ünlüler arasında TSM sanatçısı Faruk Tınaz, tiyatro sanatçısı İlyas İlbey, eski milli basketbolcular Levent Topsakal, Ferhat Oktay ve Orhun Ene bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde bir İngiliz tayı sahibi olan sanatçı Sibel Can ise atının yarışlara başlamasıyla birlikte hipodromdaki yerini alacak ünlülerden.
(Hürriyet)
429
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.