Magazin

Ünlü modele 'seks bağımlılığı' davası

Ünlü modele 'seks bağımlılığı' davası

Dünyaca ünlü eski model Tyra Banks 3 milyon dolarlık tazminat davasıyla karşı karşıya.

Güncellenme tarihi:

TYRA BANKS FOTOĞRAFLARI

Dünyaca ünlü eski model Tyra Banks 3 milyon dolarlık tazminat davasıyla karşı karşıya. Davanın gerekçesi ise ilginç. Bir anne, 15 yaşındaki kızının Banks'in sunduğu gündüz kuşağı televizyon programının gençlerde seks bağımlılığı bölümüne konuk olmasından programı ve yapımcılarını sorumlu tutuyor.

Anne Beverley McClendon, 15 yaşındaki kızına kendisinin izni olmadan programın 'seks bağımlısı gençler' konulu bölümüne katılması için para verildiğini ve tak başına New York'a uçmasının sağlandığını savunuyor.

Bir sosyal hizmet görevlisi olan anne, 15 yaşındaki kızının seks bağımlısı olmadığını ve böyle bir programa çıkacağından haberinin olmadığını söylüyor. McClendon, böyle bir programa çıkmasının ardından kızının savunmasız ve tehlike altında olduğunu savunarak; "Bu programı cinsel suçlular, pedofiller de izlemiş olabilir" diyor.

Atlanta'da yaşayan McClendon kızının Tyra Banks'in program sayfasında yer alan ve seks bağımlısı gençlere yönelik açık davete cevap verdiğini söylüyor.

Yapımcıların Kasım 2009'da şova katılması için New York'a giden uçakta kızına bilet aldıklarını ve kızını program öncesinde bir otele yerleştirdiklerini belirten anne, kızının reşit olmamasına rağmen yapımcıların bunu önemsemediklerine dikkat çekiyor. Anneye göre program "15 yaşında seks bağımlısı" anonsuyla bunu reyting amaçlı olarak da kullandı. McClendon 3 milyon dolarlık tazminat talebinde bulundu.

36 yaşındaki eski model Tyra Banks gündüz kuşağı programıyla televizyonda da popüler oldu.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 14.02.2012
332
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.