Magazin

TV tutkunlarının yeni dergisi

TV tutkunlarının yeni dergisi

Avrupa'da yaşayan Türkler'in televizyon ve yaşam dergisi "Tüm TV Dergisi" yayın hayatına başladı.

Dergi sadece Almanya, Hollanda, Belçika ve Avusturya'da abonelik ve bayii yoluyla satılacak. Merkezi Hollanda'da bulunan Tum Media'nın yayın organı olan Tüm TV Dergisi'nin künyesinde büyük medya gruplarında yönetici, editoryal görevler almış isimler var.

Ege Görgün'ün genel yayın yönetmeni olduğu derginin yazıişleri müdürü Neslihan Akyol... Derginin yazı işleri kadrosunda editör ve muhabirler Aysun Başaran, Emre Kulcanay, Ayça Söyletir yer alırken derginin fotoğraf editörlüğünü Pınar İlkiz üstleniyor.

Televizyon kanallarının yayın akışlarını tv editörleri Onat Bahadır, Janet Barış, Cevdet Çalık, Seden Demirci, Cevahir Kayım ve Evren Mutlu takip ediyor.

Almanya, Hollanda, Belçika ve Avusturya'da 1,60 Euro fiyatıyla abone ve bayii satışı yapılmak üzere 300 bin adet basılan Tüm TV Dergisi'nin, sayısı 130'u bulan sayfaları arasında Türk tv ve magazin dünyasından haberler, ünlülerle söyleşiler, vizyondaki filmler ve yaşam adına her şey ile birlikte tüm tv kanallarının yayın akışları yer alıyor.
Yayın tarihi: 07.05.2007
423
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.