Magazin

Tüzün: Manken tayfası bile beni eleştirdi

Tüzün: Manken tayfası bile beni eleştirdi

Yunanistan'da albüm çıkarmaya hazırlanan Sibel Tüzün, geçen yılki Eurovision maratonu sırasında aldığı ağır eleştirileri unutamıyor.

Dilek Dallıdağ / Hürriyet

"Müziğin m'sinden anlamayan, bağırmayı şarkıcılık zanneden insanlar, hatta mankenler hakkımda saçmasapan şeyler söyledi" diye isyan eden Tüzün, "Kenan Doğulu'nun da şimdi kösteğe değil desteğe ihtiyacı var" diyor.

Yunanistan'da Türkiye'den daha fazla ilgi görüyorum
Yunanistan'da albüm çıkarmaya hazırlanan Sibel Tüzün, geçen yılki Eurovision maratonu sırasında aldığı ağır eleştirileri unutamıyor. "Müziğin m'sinden anlamayan, bağırmayı şarkıcılık zanneden insanlar, hatta mankenler hakkımda saçmasapan şeyler söyledi" diye isyan eden Tüzün, "Kenan Doğulu'nun da şimdi kösteğe değil desteğe ihtiyacı var" diyor.

Yunanistan'da albüm çıkarıyormuşsunuz...
Evet. Ben kendimi Yunanistan'da albüm çıkaran ilk Türk sanatçı sanıyordum, oysa yıllar önce Semiramis Pekkan yapmış bunu. Gerçi o, Türkiye'de yayınlanan bir plağının aynısını orada çıkarmış. Bu yönden bakarsanız ben yine de bir ilkim, çünkü benim albümüm Türkiye'de basılmayacak, sadece Yunanistan piyasasında yer alacak.

Adı ne olacak?
"Süperstar"... Çünkü Yunanlılar beni onunla tanıdılar. Şarkıların hepsi benim. Sanırım 7 Yunanca, 2-3 İngilizce, 1 de Türkçe yeni parça olacak içinde. Nisan sonuna yetiştirmeye çalışıyoruz albümü.
Yayın tarihi: 27.03.2007
904
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.