Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Tuğba Ekinci'ye annesinden tepki

Tuğba Ekinci'ye annesinden tepki

"Boynuz" şarkısına çektiği erotik kliple gündemde olan Tuğba Ekinci, hakkında yapılan ağır eleştirilere yanıt verdi.

"Benim ailem her zaman nerede oturduğumu, kaçta eve girip çıktığımı biliyor. Lezbiyen olmadığımı da gayet iyi biliyorlar. Sadece annem, 'Bir bu kalmıştı yapmadığın' dedi o kadar. Playboy'larla gezmektense kendi işimi kendim yapıyor olmak ve polemik yaratıyor olmak o kadar da tuhaflarına gitmiyor. Ben isteyerek gündeme geliyorum. Ahlaksız bir şekilde değil."

Tuğba Ekinci, "Bundan böyle bir kız arkadaşımla gezemeyeceğim. Hemen farklı gözle bakacaklar" dedi.

ERKEK KADINLA ALDATILMAYI TERCİH EDER
"Boynuz" şarkısına çektiği kliple gündemde olan Tuğba Ekinci, hakkında yapılan ağır eleştirilere yanıt verdi. "Bu ülkeye Tatu grubu gelmedi mi? Bunlar lezbiyen değil miydi? O yüzden kimse bana laf söylemesin" diyen seksi şarkıcı, ilginç bir iddiada bulundu: "Her erkek, kadınla aldatılmayı tercih eder."

"O Şimdi Asker", şimdi de "Boynuz" şarkısı... Şarkılarınızla gündemde kalmayı iyi beceriyorsunuz?
Her iki şarkının da sözleri hoşuma gidiyor. Mesela "Boynuz"da "Bak gözlerime, iyi bir bak" kısmı çok hoşuma gitti. Çünkü gözler yalan söylemez. Ya da "Boynuzları takalım demiyor, takmak mı lazım" diyor. Doğanın kanunu bu. Yanınızdaki insanı kaybedince onun değerini anlıyorsunuz. da böyle, erkek de. İş işten geçtikten sonra birbirlerinin değerini anlıyorlar. Dolayısıyla "Boynuz" içi boş bir şarkı değil.

Özellikle son klibinizden sonra, "Tuğba'dan da bu beklenirdi. Doğru düzgün bir şey yapsa şaşırırdık", "Saçma sapan şarkıların şarkıcısı", "Başka türlü nasıl ilgi çekebilir ki, ses yok, akıl yok" gibi ağır eleştirilere maruz kaldınız. Ne söylemek istersiniz?
Emeğe haksızlık ediliyor. Emek yerini bulur, saçma sapan işler yerini bulmaz. Bu çalışmada yerini bulmuştur, gerisini hava cıva. Bana bu ülkede sanatsal değeri olan, bir şarkıyla patlamış şarkıcı gösterin? Zamanında ne sesler çıktı, ne şarkılar patladı... Öyle patlamalar oldu ki, şarkıları komşu ülkelerde çalındı, ünleri Avrupa'ya taştı. Hani, nerede bu isimler şimdi? Ben sevdiğim şeyleri yapıyorum. İstenirse Türk Sanat Müziği de okurum. Hem de çok güzel okurum. Şu an geçiş dönemindeyim. Herkes yıllar sonra nasıl bir yerde olduğumu görecek. Bana bakkal çakal muhabbetleri, selülit tartışmaları daha komik geliyor. Bütün polemik yaratanların sanatsal değeri var ama benim yok! Adaletsiz bir durum var ortada.

İyi bir şarkıcı değil ama iyi bir magazin figürüyüm mü demek istiyorsunuz?
Hem iyi bir şarkıcıyım hem de iyi bir magazin figürüyüm... Bakın ben kendimi kullandırmadan, kimseyi arkama almadan, 2.5 yılda buraya gelebildim. Hiçbir şeye boyun eğmeden ancak bu kadar yol alabildim. Şizofren olmadan star olamazsınız. Ben rahat birisi değilim. Kadın olarak ne yaptığını bilmelisiniz. Ben kendimi bir erkeğe teslim etmeden, tek başıma çabalayarak buralara geldim. Hâlâ bu ülkede bana laf söyleniyorsa, insanların diğer sanatçıların geçmişlerine bakmalarını isterim. Kimler zamanında neler, neler yaşamış... Ama şimdi starlar. Benim işim dışında bir tane skandalım var mı? Söyleyecek başka bir sözüm yok...
1530
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.