Magazin

Tuğba Ekinci sakinleşmedi

Tuğba Ekinci sakinleşmedi

"O Şimdi Asker" şarkısıyla bir anda yıldızı parlayan Tuğba Ekinci, şu sıralar çok öfkeli!

Tuğba'nın seksi pozları sağda

Kral TV ödül gecesinde beklediği ödülü Yıldız Kaplan'a kaptıran Ekinci, sahneye fırlayıp sonuca tepki gösterdiğine de pişman değil.

Seksi şarkıcı her ne kadar "Tepkim Yıldız Kaplan'a değildi" dese de, yaptığı açıklamalar bu kavganın kolay kolay bitmeyeceğini gösteriyor: "Ona zurnanın son deliği dedimse ne olmuş? Seksi şempanze desem daha mı iyi olacaktı!".

Seksi şarkıcı GALA'ya şu açıklamalarda bulundu: "Kral TV gecesine açıkçası ödül beklentisiyle gittim. Sadece ben değil, birçok sanatçı dostum ve vatandaş da aynı beklentideydi. Benim sitemim Yıldız Kaplan ya da şarkısının bestecisi Şehrazat'a değil. Benim kızdığım nokta, Kral TV'nin organizasyonu işi bilen bir firmaya vermemesi. Zaten herkes bu durumdan şikayetçiydi.

Şu an çıkın sokağa, herkes benim şarkımı ezbere biliyor: çocuklar dahil. Denemesi bedava. Bir de çıkıp Yıldız Hanım'ın şarkısını sorun, kaç kişi biliyor bakalım! Buna da tabi ki tepkili olacaktım. Ayrıca ona "Zurnanın son deliği" dedimse ne olmuş? Seksi şempanze desem daha mı iyi olacaktı".
(Hürriyet/Gala)
Yayın tarihi: 28.05.2006
519
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.