Magazin

Tuba Ünsal, evliyken Yalın'la görüşüyormuş

Tuba Ünsal, evliyken Yalın'la görüşüyormuş

Tuba Ünsal'ın evli olduğu dönemde "Londra'da buluştular" haberlerini yalanlayan Yalın, yıllar sonra görüştüklerini itiraf etti.

Tuba Ünsal'ın Cem Cantaş'la evli olduğu dönemde "Londra'da buluştular" başlığıyla yayınlanan haberleri her fırsatta yalanlayan Yalın, yıllar sonra görüştüklerini itiraf etti.

Uğruna Cem Cantaş'la olan 1 buçuk yıllık evliliğini bitirdiği Tuba Ünsal, o dönemde özellikle gazetelerde yer alan "Londra'da aşk", "Londra'da buluştular" gibi başlıklar yer alan haberlerin ardından Yalın'la ilişkisini inkar etmişti. Yine ilişkisi hakkında konuşmayı tercih etmeyen ve her fısatta Londra'da görüşmediklerini söyleyip haberleri yalanlayan Yalın, geçtiğimiz gün katıldığı "Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze" adlı programda ilginç bir itirafta bulundu.

Yaklaşık iki yıl önce ilişkilerinin yanı sıra Londra'da buluştuklarını da kabul etmeyen Yalın, şunları söyledi:

"Tuba Ünsal hakkında hala konuşuluyor olmak ilişkilerini basından saklıyor olmamın haklılığını çıkartıyor. Tuba ile evlenme noktasına hiç gelmedik. Bir şeyler bitince insanlar ayrılır bizim ki de öyle oldu. Tuba ile İngiltere'de buluşma nedenim de klip toplantısıydı..."
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 16.02.2008
611
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.