Magazin

Taylor Swift İlk Koleksiyonu İle Karşımızda!

Taylor Swift İlk Koleksiyonu İle Karşımızda!

İlk koleksiyonunu tasarlayan Taylor Swift, Hong Kong Moda Haftası'nda tasarımlarını sergiledi!

Güncellenme tarihi:

Belki haberiniz yoktur, ama Taylor Swift'in kendine ait bir giyim markası var. Sessizce ilk giyim markasını yaratan ve ilk koleksiyonunu tasarlayan Taylor Swift, Hong Kong Moda Haftası'nda tasarımlarını sergiledi.
Swift'in Çin pazarına yönelik olarak hazırladığı, belki de bu yüzden ülkesinde tanıtımını yapmadığı Heritage66 adlı Nashville kökenli giyim markası'nın ilk defilesi Hong Kong Moda Haftası'nda gerçekleştirildi.
Küçük ve sadece göbeği açıkta bırakan tişörtler, bedeni saran elbiseler ve ince pantolonların ön plana çıktığı defileyle şarkıcı, aynı müzik piyasasında olduğu moda sektöründe de adım adım yükseleceğinin sinyallerini verdi. Swift'in markası geçtiğimiz yıl üretime başlamıştı.
Swift, kendi koleksiyonundan pek çok parçayı gündelik hayatında kullanıyor.
Çin'de çok seveni olduğu ve Çin marketinde sahte Taylor Swift ürünleri patlaması yaşandığı için sadece oraya özel online satış sitelerinde satılmaya başlanmıştı. Markanın yöneticisi Kate Liegey ne kadar Dubai, Uruguay ve Meksika gibi ülkelerden markaya talep olduğunu söylese de şimdilerdeyse Heritage66 markasının amacı diğer online giyim sitelerinde de satışa başlamak gibi görünüyor.

Yayın tarihi: 03.02.2016
1541
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.