Magazin

Tawny 'tepe'lerinden birini satıyor!

Tawny 'tepe'lerinden birini satıyor!

ABD'de eski bir striptizci artık kullanmadığı dev silikon meme implantlarından birini uluslararası açık artırma sitesi eBay'de satışa sundu.

Tawny Peaks takma adıyla tanınan eski striptizci, televizyonda eBay'e satılan çılgın şeylerle ilgili izlediği bir programdan sonra, artık kullanmadığı meme implantlarından birini online açık artırmaya koymaya karar verdi.

Memeleriyle adam dövmüş
Florida'da 1998'de çalıştığı gece kulübünün patronunu memeleriyle dövmekten mahkemeye verilen, ancak sonra beraat eden eski dansçı, "Neden olmasın... Artık ihtiyacım yok bunlara. Üstelik mahkemeye düşen ilk memeler. Birileri iyi para verebilir" dedi.

Alana imzalayacak
Peaks, ayrıca açık artırmayı kazanan kişiye silikon implantını imzalayacağını söyledi. Açık artırmaya şimdiye kadar 60 kişi katıldı. Silikon implantın fiyatı 14.500 dolara çıktı.

Geniş ötesi
Peaks, yeni bir yaşama başlamak için 1999'da "69-HH"ölçüsündeki -bilmeyenler için 42,44'ün geniş beden olduğunu belirtelim- silikon implantlarını ameliyatla çıkartmış.

İki beton blok
Peaks, 1998'de Florida'da bir gece kulübü sahibinin, kendisi ve bir çalışanının eski dansçının göğüslerini kendilerine doğru savurmasından ötürü yaralandığını iddia ederek dava açması üzerine ünlü olmuştu. Davacı, "Peaks'in göğüsleri iki beton blok gibiydi" demişti.
Yayın tarihi: 04.03.2005
561
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.