Magazin

Tatlıses'in yeni aşkına Asena'dan onay

Tatlıses'in yeni aşkına Asena'dan onay

3 yıl önce İbrahim Tatlıses'le ayrılan Asena, Aysu Baceoğlu'nun aşk itirafına destek verdi.

Fox TV'de sabah kuşağında "Canımın İçi" adlı programı sunan Asena, CNR'da düzenlenen Duvar-İzolasyon 2'inci Boya Fuarı'nda tanıtıma katıldı.

Deco Planet standında duvar kağıtlarının lansmanın neşeli tavırlarıyla gerçekleştiren Asena, röportaj esnasında fuarı gezen bir davetlinin sorusu karşısında neşesi alt üst oldu. Asena, davetlinin İbrahim Tatlıses'i kastederek 'Asena Hanım, eski konumunuz daha iyiydi' sorusu karşısında neye uğradığını şaşırdı.

'Kimsenin buyruğu altında yaşayamam' diyerek sinirlerine hakim olamayan Asena, sözlerine "Özgürlüğüme düşkün bir insanım. Kimse hiçbir şekilde beni kısıtlayamaz. Eğer ki ben o kişiden ayrılmamış olmasaydım burada bana bu soruyu soramazdın. Etrafımda 50'ye yakın korumam olurdu. Hiçbir şekilde bana yaklaşamazdın. Sıkıntıya gelemediğim için ayrıldım' şeklinde devam etti.

Tartışmanın ardından Asena, yaşadığı ağız dalaşıyla ilgili olarak "Heralde arkadaş bir tarafı tutuyor. Çünkü sorusunda belliydi. Gazeteci bir arkadaşım bana yıllar evvel kimsenin bana ulaşamadığını söylüyordu. Greçekten de öyleydim. Kendimi sustalı maymun gibi hissediyordum. Ne kimseye merhaba diyebiliyordum ne de sohbet ediyordum. Hatta gülmem bile yasaktı. Etrafımda 20 koruma falan olurdu. Arkadaşlarımla bile görüşemiyordum. Böyle bir hayat olabilir
mi sizce?
Yayın tarihi: 21.04.2007
652
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.