Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Tanrıverdi aşka geldi

Tanrıverdi aşka geldi

Avrupa Yakası'nda canlandırdığı Tanrıverdi karakteriyle ünlenen genç oyuncu Sarp Apak, aşka geldi. Apak, önceki gün Cihangir'de meraklı bakışlara aldırmadan sevgilisi Melis Başar'la dakikalarca öpüştü.

Sevgilisi Melis Başar'la kafede herkesin ortasında öpüşen Sarp Apak, fotoğraflarını çektiğini fark edince panikledi. Yüzü allak bullak olan Apak, öpücüğü anında kesti.

Sarp Apak ile sevgilisi Melis Başar Cihangir'i aşk ateşiyle yaktı! Avrupa Yakası'nda Tanrıverdi ve ardından Kavak Yelleri dizisinde canlandırdığı 'Güven' karakteriyle genç kızların sevgilisi olan Apak, önceki gün 2.5 yıldır birlikte olduğu Başar'la bir kafede yedi. İki sevgili bir ara aşka gelip öpüşmeye başladı.

Arkadaşları uyardı
Çevredekilerin meraklı bakışlarına aldırmadan dakikalarca öpüşen Sarp Apak ile Melis Başar'ı, bir süre sonra masalarında oturan diğer arkadaşları uyardı. Gazetecileri fark eden Apak, hemen sevgilisinden uzaklaştı. Bir süre şaşkın şaşkın etrafına bakan ünlü oyuncu, daha sonra hiçbir şey yokmuş gibi sohbete devam etti.
(Habertürk)
458
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.