Magazin

Taner, Özge'ye aşıktı

Taner, Özge'ye aşıktı

Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmacılarından Taçmin Tümer, yarışmanın ardından yıldızı parlayan Taner Tarlacı'nın Özge Ulusoy'a aşık olduğunu açıkladı. Hürriyet'e verdiği röportajda Taner'in adadaki herkese mavi boncuk dağıttığını ifade eden Tümer, Özge'nin elenmesiyle Taner'in çok üzüldüğünü açıkladı.

Güncellenme tarihi:
ÖZGE ULUSOY FOTOĞRAFLARI Tuvalet gerçekten yok muydu? Gerçekten yoktu. Ben hiç düşünmezdim bir yanımda Ebru, bir yanımda Asena, arkamda Özge gidip yan yana dizilip tuvaletimizi yapacağımızı. Geceleri tuvaletiniz geldiği zaman birini uyandıramıyordun ve mecburen tutmak zorunda kalıyordun. Ormanın içinde ışık yok, tek gitmek mümkün değildi. Özel günlerinizde ne yapıyordunuz? O dönemler için özel şeyler tedarik ediliyordu. Bayağı bir kilo verdin sen... Tam 10 kilo verdim. Önceleri hiç kilo kaybı yaşamamıştım hatta arkadaşlarım benimle "Hayırdır, adada bir şey keşfettin de biz mi bilmiyoruz?" diye dalga geçiyorlardı. Son haftalara doğru kilolarım bir anda gitti. Taner'in adadaki herkese çıkma teklif ettiği doğru mu? Herkese mavi boncuk dağıttı açıkçası ama onun kesinlikle aşık olduğu kişi Özge'ydi. Ondan istediği karşılığı bulamayınca da çok sinirlendi. Özge elendiğinde çok üzüldü. Adadan döndüğünde ilk ne yaptın? Kaşlarımı boyattım (gülüyor). Kendimi sokaklara attım, gezdim. İnsanlardan nasıl tepkiler alıyorsun? Genelde "Daçmin goşş" diyor önce herkes (gülüyor), ama esas küçük çocuklar çok büyük hayranım. Ben adadaki cici kız, ailenin kızı yerini aldığım için herkes bana çok sıcak davranıyor, kötü tepkiyle hiç karşılaşmadım. Teyzeler "Senin gibi gelinimiz olsun" diyorlar. Nihat Doğan'ın hayranları bile beni çok sevdiklerini dile getiriyorlar. (Habertürk)
Yayın tarihi: 22.07.2011
490
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.