Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Talibova'yı yakan video görüntüsü!

Talibova'yı yakan video görüntüsü!

<font color= "red">(VİDEO)</font> Ünlü manken Nigar Talibova, Azerbaycan'da katıldığı bir yarışmada otomobil kazandı!

Ancak otomobile kesintisiz dokunması gereken Talibova'nın kamera kayıtlarında iki eliyle saçını topladığı ortaya çıkınca, diğer yarışmacılar ayaklandı.

Manken Nigar Talibova, geçtiğimiz günlerde Azerbaycan'da, Lider TV'de yayınlanan "Maşin" adlı bir yarışma programına katıldı. 6 yıl önce Türkiye'de de "Dokun Bana" adıyla yayınlanan programda, yarışmacılar hediye edilecek otomobile dokunuyor. Elini çeken ise eleniyor. En sona kalan ise arabayı kazanıyor. Talibova, kendisi gibi Azerbaycan'ın 17 ünlü ismiyle birlikte katıldığı yarışmada 18 gün boyunca kıyasıya mücadele etti.

İŞTE O GÖRÜNTÜ


Ülkenin en çok izlenen programında diğer yarışmacılar elendi ve sona kalan Talibova, piyasa değeri yaklaşık 40 bin YTL olan Nissan Tida marka otomobili kazandı. Ancak yarışmanın ardından ortaya çıkan bir video görüntüsü Azerbaycan'ı karıştırdı. Görüntüde 7 finalistin kaldığı bölümde Talibova'nın iki eliyle saçını düzelterek kural ihlali yaptığı açıkça görülüyordu. Videonun internet sitelerine düşmesiyle kanal yöneticilerine eleştiri okları yağmaya başladı.

Diğer yarışmacılar da ayaklandı ve "Nigar Talibova birilerinden torpilli mi? Yarışmada açıkça kural ihlali yaptı.

Otomobilden iki elini birden çektiğini herkes gördü. Nigar bu durumda arabayı hak etmiyor" diyerek, yarışmanın yeniden yapılmasını istedi. Talibova ise ödülü hak ettiğini söyleyerek "Eğlenmek için katıldığım yarışmadan birinci olarak çıkacağımı düşünmüyordum ama kazandım. Kim ne derse desin bu araba benim. Çünkü hak ettim" dedi. Azerbaycan'ın en çok reyting alan ve günde 3 kez canlı yayınlanan programının yeniden tekrar edilip edilmeyeceği merakla bekleniyor.
(Vatan)
Yayın tarihi: 17.02.2008
544
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.