Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Soyunduklarına pişman oldular

Soyunduklarına pişman oldular

Televizyon dizileriyle üne kavuşan Yasemin Ergene ve Vildan Atasever, "Ünlü olmak için soyunduğumuza bin pişman olduk. Çünkü Türkiye bizi yeteneğimizle tanıdı" diyorlar.

Geçmişte kalan fotolar sağda

Vildan Atasever, "Kadın İsterse" adlı diziyle ünlendi ardından da "İki Genç Kız" filmindeki rolüyle Altın Portakal'da "En İyi Oyuncu" seçildi. Yasemin Ergene ise "Çocuğun Var Derdin Var" dizisinin ardından "Aşk Oyunu" adlı dizisiyle üne kavuştu. Ve ikisi de yıldız olmak için geçmişte soyunduklarından dolayı bin pişman.

Gençleri uyardı
Vildan Atasever, "Soyunduğumda kimse beni tanımıyordu. Bugün ise tanınıyorum. Bunu çıplak pozlarıma değil, oyunculuktaki başarıma borçluyum. Tüm genç kızları uyarıyorum. Böyle bir hataya düşmesinler, sadece yeteneklerini kullansınlar" dedi.

"O pozlar bir işe yaramadı"
Yasemin Ergene de "Çıplak pozlar verdiğim için çok pişmanım. Zaten onların hiçbiri de bir işe yaramadı. Şimdi soyunmadan da şöhret olunabileceğini anladım" dedi.
634
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.