Magazin

Seksteki performans ad ve soyadına bağlı!

Seksteki performans ad ve soyadına bağlı!

Yapılan araştırmalara göre kişinin ismindeki sesli harfler, seks yaşamını anlatıyor. Peki nasıl hesaplanıyor?

Numerologlara (Sayı Bilimcileri) göre, kişinin ad ve soyadındaki sesli harfler, o kişinin seks yaşamını ortaya döküyor.

Sesli harflere puan veren Numerologlar, A harfinin 1, U harfinin 3, E harfinin 5, O'nun 6 ve İ harfinin karşılığının 9 puan olduğunu belirttiler.

Numerologlar, A, E, O, U ve İ'nin dışındaki diğer iki sesli harften Ü'nün "U artı E", Ö'nün de "O artı E" olarak değerlendirilmesi gerektiğini belirttiler.

Sesli harflerin bu rakamsal değerlerin ışığındaki kişiler, isimlerini aşağıdaki örneğe bakarak yorumlayabilirler:

NASIL HESAPLANACAK:
Kişinin adı Mehmet Örnek: "Mehmet"te iki E harfi var. Soyadı "Örnek"te ise Ö ve E var (Ö yerine "O artı E" konulacak). Buna göre kişinin adındaki sesli harflerin sayısal değeri şöyle olacak:

5+5+6+5+5=26

Sonuç iki haneli olduğu için, bu kez 2+6 toplanacak:

2+6=8

Bu durumda Mehmet Örnek isimli kişi, 8 numaralı değerlendirmeye dahil oluyor.

SAYILARIN ANLAMI:
01- Hızlı, Romantizmi pek sevmiyor. Hemen işe koyuluyor ve yatakta patron olmaktan hoşlanıyor. Hızlı seksi, riskli yerlerde seksi (mesela soyunma odasında) seviyor.

02- Duygusal duyguları ön planda. Tadını çıkarıyor.Saatlerce romantik olabiliyor.Seks sırasında mum ışığı ve şampanya tercih ediyor. Partnerinin vücudunun her bölgesini keşfediyor.Çok ihtiraslı,seksin tadına varmanızı sağlıyor....

03- Yenilikçi, devamlı pozisyon değiştiriyor. Sekste değişikliği, yeniliği seviyor. Seks sırasında değişik karakterler sergiliyor. Bir azgın, bir uysal.

04- Tecrübeli, klasik pozisyonları tercih ediyor. Yatakta alışılagelmişin dışına çıkmıyor. Haz aldığı oyunların keyfini çıkariyor.

05- Deneyci, herşeyi denemek istiyor. Yeni pozisyon, aşk oyunları, vs. Seks oyuncaklarını ve değişik kokulu yağları tercih ediyor. Kelepçe bile kullanıyor.

06- Duyuları kullanıyor. İpek tüllerle, tüylerle ve yağlarla sevişmeyi seviyor.

07- Sınırsız. Başkalarının uygun bulmadığı (örneğin grup seks, kelepçeli oyunlar) şeyleri denemekten kaçınmaz.

08- Kendinden geçen, dayanıklı, güçlü, ateşli. Nabzın hızlı atmasını seviyor. Sonra aşırı yorgunluk hissediyor. Tantra, Kamasutra hayranı.

09- Fısıldayıcı. Sert seks onun işi. Seks isteklerini kulağa fısıldıyor, ama yatakta hayal kırıklığına uğratmıyor.
(Vatan)
Yayın tarihi: 18.11.2007
707
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.