Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Şaşaalı düğüne az kaldı

Şaşaalı düğüne az kaldı

Tom Cruise ve Katie Holmes'un 18 Kasım'da İtalya'da gerçekleşecek düğünü Steven Spielberg, Russell Crowe, John Travolta, David-Victoria Beckham gibi şöhretlerin geçidine sahne olacak.

Önceki gün bebekleri Suri ile Cruise'un evlat edindiği Isabella ve Connor eşliğinde Roma'ya giden çiftin düğünü, Bracciano Gölü yakınındaki Odescalchi Şatosu'nda yapılacak. Cruise'un eski eşi Nicole Kidman, yılın düğününe katılmayacak, ancak çifte pahalı bir Baccarat vazo armağan edecek.

Gelen haberler arasında, gelinin Armani marka krem rengi gelinlik, Cruise'un da gri damatlık giyeceği, çiftin mensup oldukları Scientology tarikatı kurallarının uygulanacağı bir seremoniyle evleneceği yer alıyor.

İkilinin tarikatın beş düğün seromonisinden birini seçmesi bekleniyor. Geleneksel versiyonda damada, kızların 'kıyafete, yiyeceğe, mutluluğa, süse, bir tavaya, bir tarağa ve belki bir kediye' ihtiyacı olduğu hatırlatılıyor ve bunları tedarik edeceğine söz vermesi isteniyor.

Gelineyse 'erkeklerin sözlerini tutamayabileceği' hatırlatılıyor. Çok konuşulacağı şimdiden belli olan düğün için Bracciano Belediyesi, törenin yapılacağı şatoyu gören pencereleri üç günlüğü 1000 avrodan kiralayacağını açıkladı.
(Radikal)
Yayın tarihi: 16.11.2006
206
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.