Magazin

Sandra yine terk edildi

Sandra yine terk edildi

Sandra Bullock'un yüzü gülmüyor! Geçtiğimiz yıl kendisini defalarca aldatan eşiyle ayrılan Bullock'u bu sefer de yeni sevgilisi Ryan Reynolds terk etti!

Güncellenme tarihi:
SANDRA BULLOCK BURADA Oscar ödülü kazandıktan kısa süre sonra eşinin kendisini defalarca aldattığını öğrenen ve boşanan Sandra Bullock'a ikinci darbe geldi. Bir süredir pekçok filmde başrolü paylaştığı ünlü oyuncu Ryan Reynolds ile birlikte olan Bullock, bu sefer de yeni sevgilisi tarafından terk edildi! Bullock'a yakın kaynaklara göre; Reynolds, kısa süre önce boşandığı Scarlett Johansson'ı unutamadığını ve onu geri kazanmaya çalışacağını söyleyip Bullock'tan ayrıldı. Reynolds'ın bu itirafı karşısında yıkılan Sandra Bullock arkadaşlarına, "Kimsenin ikinci tercihi olacak değilim! Ryan'dan hoşlansam da başka birine karşı hisleri olduğunu söyledikten sonra onunla bir arada olabilmem imkansızdı! Kandırılmak çok daha kötü" diyormuş. Sandra Bullock, henüz bir yaşında olan oğlu Louis'nin da hayatında gelgitlere neden olmak istemediği için Reynolds'ın erken gelen itirafından hoşnut. (Sabah)
Yayın tarihi: 09.02.2011
514
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.