Magazin

Rahibe olacakken seks ikonu oldu

Rahibe olacakken seks ikonu oldu

Seksi oyuncu Eva Mendes, "Live" filminin tanıtımı için gittiği Roma'da düzenlediği basın toplantısında kariyeri ve özel hayatı hakkında ilginç açıklamalarda bulundu.

Dünyada erkekler tarafından en çok arzulanan kadınlardan biri olan Eva Mendes, Roma'da düzenlediği basın toplantısında "Küçükken hep rahibe olmak isterdim ama kader beni şehvet ikonu yaptı" dedi.

Küba asıllı Amerikalı sinema oyuncusu Eva Mendes, "Live!" filminin tanıtımı için gittiği Roma'da düzenlediği basın toplantısında kariyeri ve özel hayatı hakkında ilginç açıklamalarda bulundu. Çocukluk yıllarının Miami'de yoksullukla geçtiğini, ekonomik zorluklar yüzünden çarpık dişlerini ancak para kazanınca yaptırabildiğini belirten seksi oyuncu, "Çocukken sık sık kiliseye giderdim. Temiz giyimli rahibeleri gördükçe büyüdüğümde hayatımı dine adamaya karar vermiştim. Ancak işte şimdi buradayım. Kader beni 'şehvet ikonu' yaptı" dedi.

Basın toplantısında soruları dobra dobra ve içtenlikle yanıtlayan Mendes, dünyanın en çekici erkeğinin Al Pacino olduğunu ve maço erkeklerden nefret ettiğini de belirtti: "Maçolar aslında korkak, ürkek ve kaypak oluyorlar."

Ünlü oyuncu, seks sembolü olarak anılması hakkında da "35 yaşında bu unvana sahip olmak hoşuma gidiyor" dedi.

ABD başkanlık seçimlerinde Barack Obama'ya oy verdiğini ve ABD ile atalarının ülkesi Küba'nın barışmasını çok arzuladığını da sözlerine ekleyen Eva Mendes, Peru'lu yapımcı sevgilisi George Gargurevich ile yakında evlenebileceğini söyledi: "George ile çok güzel bir ilişkimiz var. Evlenip çocuk sahibi olmak istiyorum ancak 'Acaba iyi bir anne olabilir miyim?' sorusu beni korkutuyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 13.03.2009
531
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.