Magazin

Playboy arşivi internette

Playboy arşivi internette

1960 yılında başlayan Playboy efsanesi internete taşındı.Derginin 57 yıl boyunca yayınlanan tüm dergilerini i.Playboy.com adresli web adresine taşıdı.

Güncellenme tarihi:
PLAYBOY GÜZELLERİ (FOTO) İlk çıktığı yıllarda kuyruklar oluşturan Playboy'un sıkı takipçileri bundan böyle aylık 8, yıllık ise 60 dolar abonelik bedeli ödeyerek derginin 57 yıldan bu yana çıkan tüm sayılarını sayfa sayfa görebilecekler. Chicago merkezli Playboy, 2006 yılında 3 milyonu aşan tirajından sonra hızla güç kaybetti ve tirajı tüm dünyada 1,5 milyona kadar geriledi. Yaşadığı finansal zorlukları aşmak için her türlü yolu deneyen derginin yöneticileri her biri servet değerinde olan Playboy'un 682 adedini Web ortamına taşıma kararı aldı. Playboy İçerik Yöneticisi Jimmy Jellinek,web sitesi için "dünyanın en seksi zaman makinesi" derken ünlü bir endüstri analisti Playboy'un artık yorgun, tozlu ve boş eğlence parkı haline dönüştüğünü söyledi. Ancak, tüm tiraj kaybına rağmen Playboy en prestijli ve en popüler erkek dergisi olarak yerin, koruyor. Okuyucuların yeniden ilgisini çekmeye uğraşan dergi orta kapağı üç boyutlu bir sayı çıkarmış ve bir başka sayısında da çizgi karakter Marge Simpson'ı soymuştu. (Posta)
Yayın tarihi: 23.05.2011
794
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.