Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Parayla güzellik satın alan starlar

Parayla güzellik satın alan starlar

Yıldızlar, paranın kadına güzellik sağlayacağına inanıyorlar. Yaşadıkları değişimi görünce onlara hak vermemek imkansız!

Dudaklar, burun, kalçalar, kısacası vücudun hemen her parçası, kesilip, biçilip, düzeltilebiliyor. İsteyenin göğüsleri büyütülüyor, isteyenin göğüsleri küçültülüyor. Özellikle Hollywood'ta her köşede bir estetik cerrahıyla karşılaşmanız mümkün.

Hollywood şöhretleri öyle bir iki kez bıçak altına yatmakla da yetinmiyorlar. Yenilenme yıllar yılı, kısa aralarla devam ediyor.

Demi Moore
Herkesin estetik ameliyat yaptırması yadırganabilir ama Demi Moore'u hiç kimsenin kınamayacağı kesin! 43 yaşındaki yıldızın gencecik delikanlı sevgilisi Ashton Kutcher'in yanında yaşlı görünmekten kaçınması doğal. Ünlü yıldızın 'Charlie'nin Melekleri' filminde genç ve etkileyici görünebilmek için estetik cerrahiden yararlandığı söyleniyor ama siz Hollywood'ta duyduğunuz her söze inanmayın. Demi Moore, özellikle genç sevgilisi uğruna, yılları neşterle yokettirmek istedi. Yıldızın fotoğraflarına bakınca, bu ameliyatların başarılı olduğunu görüyorsunuz.

Pamela Anderson
Hollywood'un yeni sarışın bombası Pamela Anderson, dünya kadınlarını kıskandıran seksi vücuduyla üne kavuştu. Oysa, genç yıldızın vücudu doğuştan böyle seksi değildi. O estetik cerrahların yarattığı bir yapay sarışın bombaydı. 37 yaşındaki iki çocuk annesi oyuncu, artık bıçak altına yatmak istemiyor. Güzelliği ve çekiciliğiyle, kadınları da erkekleri de yeterince etkilediği kanısında.

Cher
58 yaşındaki şarkıcı ve yıldız bugüne kadar düzinelerle ameliyat yaptırmış. Yıldıza sorarsanız, ameliyat meselesinin biraz fazla abartıldığını söyleyecektir. Ama Cher'in eski ve yeni fotoğraflarına baktığınız zaman, aradaki farkın doğal olmadığını hemen anlarsınız.

Sarah Ferguson
İngiltere Kraliçesi'nin eski gelini York Düşesi Sarah, Buckingham Sarayı'na gelin gittiği zaman tombulluğuyla alay konusu olmuştu. Zamanla York Düşesi'nin hayatında ve dış görünüşünde çok şey değişti. Fazla kilolarından özel bir diyetle kurtulan Sarah Ferguson, son zamanlarda botoks yaptırmış. Şimdilik yüzünü gerdirmeye gerek duymuyor ama o da sürekli halkın karşısına çıkmak zorunda olduğu için bazı çarelere başvurmak zorunda. Botokstan sonra sırada ne var, orasını Tanrı bilir.

Jordan
Genç şarkıcı Jordan bugün, iri göğüsleriyle dikkat çekiyor. Müzik dünyasının seksi şarkıcısının bir zamanlar tahta gibi dümdüz göğüsleri vardı. Birkaç ameliyat, birkaç enjeksiyon ile bambaşka bir görüntüye sahip oldu. Asıl adı Katie Price'tı. Müzik dünyası onu kısaca Jordan adıyla tanıdı. Estetik ameliyatlardan önce, hiç kimsenin ilgilenmediği Jordan, bugün müzik dünyasının en seksi sanatçılarından biri.

Sharon Osbourne
Hollywood'un cerrahi kraliçesi Sharon Osbourne, üç çocuk annesi bir genç kadın. Önce yüzünü gerdirmiş, sonra kaşlarını kaldırttırmış ve daha sonra da vücudunun her köşesini sırayla yeniletmiş. Bu ünlü oyuncu, cerrahiyi pek sevdiğini söylüyor. Bugüne kadar vücudunda neşter değmemiş nokta kalmamış ama ilerde bir sarkma bozulma olursa, her şeye yeniden başlamaya da hazır.

Victoria Principal
'Dallas' dizisinin Pamela Ewing'i Victoria Principal, 58 yaşına geldi. Olgunluk çağında, gençlik yıllarının özelliklerine sahip olmasının önemli bir nedeni var. Victoria Principal, Hollywood'un diğer kadınlarından daha şanslı. O, Hollywood'un en tanınmış estetik cerrahlarından biriyle, Dr. Harry Glassman ile evli. Gerisini siz tahmin edebilirsiniz.
(Hürriyet)
444
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.