Magazin

'Para da benim karı da benim'

'Para da benim karı da benim'

Nişanlısı Chloe Loughan'ın Türkiye'de çalışma izni olmadığı haberleriyle gayrimenkul ve motorunu sattığı iddialarına kızan Serdar Ortaç, "Böyle haberler yapmayın evde benim, motorda benim, karıda benim istediğim gibi yaşarım..."

Güncellenme tarihi:
serdar ortaç

ÇALIŞMA BAKANLIĞI İZİN VERDİ

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç önceki akşam İrlandalı nişanlısı Chloe Loughan'la Reina'da yedi. Çıkışta Chloe'nin Türkiye'de çalışma izni yok haberleriyle igili açıklama yapan Ortaç, "Ben Chloe için çalışma izni aldım. Aldığım izinde 10.07.2013'ten, 10.07.2014'e kadar Ortaç Müzik Yapımda çalışabilir. Bana bu izni Çalışma Bakanlığı verdi" dedi.

SERDAR ORTAÇ- CHLOE LOUGHAN (FOTO GALERİ)

CHLOE'NİN OTURMA İZNİ DE VAR

Serdar Ortaç, nişanlısı için oturma izni de aldığını belirtip, "19.09.2012'de ikametgah almış ve 18.09.2013'e kadar geçerli. Chloe zaten geçen gün bakanlığa belgelerini mühürletti" dedi. Gayrimenkul ve moturunu sattığı iddiaları için de koşunan Ortaç şunları söyledi:"Böyle haberler yapmayın ev de benim, motor da benim, karı da benim istediğim gibi yaşarım kimseyi ilgilendirmez!"

(Habertürk)

Yayın tarihi: 25.07.2013
1320
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.