Magazin

ÖSS Türkiye 4.'sü Kenan Işık'ı çıldırttı

ÖSS Türkiye 4.'sü Kenan Işık'ı çıldırttı

Atv'de Kenan Işık'ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında ÖSS Türkiye 4.'sü Eren Kaya büyük hayal kırıklığı yarattı.

Güncellenme tarihi:

Atv’de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster’de ilginç anlar yaşandı.Yarışmaya katılan öğretmen çocuğu, Koç Üniversitesi birinci sınıf öğrencisi olan Eren Kaya şok etti.

ÖSS ŞAMPİYONU BARAJA TAKILDI! (VİDEO)

Sunucu Kenan Işık ÖSS’de kaçıncı olduğunu sorduğu yarışmacının dördüncü olduğunu öğrenince kısa süreli bir şaşkınlık yaşadı.Yarışmada daha sonra sorulara geçildi.

İlk 4 soruda joker haklarını bitiren ÖSS Türkiye 4.sü Eren Kaya, 15 bin TL’lik baraj sorusuna kadar geldi.Baraj sorusu ünlü müzisyen Tchaikovsky’e ait ünlü bir eserdi

.Fakat ÖSS Türkiye 4. sü Eren Kaya bu soruyu bilemeyerek elendi.

 

İşte Twitler;

"Öss’de Türkiye 4.sü olmuş biri neden özel üniversiteye gider? Garip." demiş birisi milletimiz hakikaten enteresan.

Öss’de Türkiye 4.sü olmuş biri neden özel üniversiteye gider? Garip.

Türkiye 4. sü olan bir insanın yarışmada barajı aşamaması üniversite sınavlarının sosyal hayattan insanı nasıl soyutladığına en güzel örnek.

Türkiye 4 .sünün Kuğu Gölü’nü bilmemesini boşverin!Tek bir roman okumadan üniversiteyi bitiren yığınla genç var. prof. olanı bile çıkabilir.

9.sınıftan beri inekleyip,LYS’de Türkiye 4.olmuş ama bir Kuğu Gölü Balesi’ni bilmiyor! Peh.Sonra efendim Alican niçin çalışmıyor!

#türkiye 4 sınav sisteminin ne kadar adil olduğu sınavın yaklaştığı bu günlerde ortaya çıkması iyi oldu mal herif

ÖSS’de Türkiye 4. olan adam 1000 TL kazanıyorsa Türkiye 1000.’si kaç kuruş kazanır ?

Türkiye 4 . sü kuğu gölünü bilmiyorsa eğer ben türkiye 800. cüsü olmakla övünebilir miyim, sanmıyorum

Bu Türkiye 4.sü meselesi şu kahrolası sınav sisteminin hayata dair hiç bir şey kazandırmadığının tam olarak kanıtıdır,diye düşünüyorum.

Ne ust duzey bir zeka, ne hayal gucu, ne de ikisi bir arada bir deha yaratmaz. Dehanin ozu, sevgidir.. Türkiye 4

Türkiye 4.sü olup da yarışmada öylesine basit bir soru da elenen eren kaya umarım twitterda yoktur ben olsam bohçayı toplar kaçarım :D

Türkiye 4.sü olan arkadaşdan burs ücretini geri alsınlar.

Türkiye 4.sü Kim Milyoner Olmak İster yarışmasından 1000 lira alarak elenmiş.Demek ki neymiş, kültürün ölçütü ÖSS değilmiş

Babam öss zmnnda tv fln izleynce bunu sormaycklar sana derdi.. Türkiye 4.sü olamadım ama genel kültürümüz gelişti en azından! Sosyallik şart

aaa ama serdar ortacı bilmezse ayıp olurdu ama.d ben bildm türkiye 4.sü bilemedi of çok zekiyimler başlasın o zaman

şöyle diyim ben de; ÖSS'de yüksek puan almak yetmiyormuş demekki :)

ÖSS puanı kişiyi kültürlü yapmaz. Karıştırmayın.

Kenan Işık en güzelini yapmaya devam ediyor..ÖSS puanı kültür demek değiltir.Matematik,Tarih,Coğrafya demektir.. Türkiye 4

kim milyoner olmak isterde yarışmacıların hepsi ya öss de derece yapan yada kariyeri olan insanlar,rezil olup gidiyorlar

Öss 4. de olsan Kenan Işık'ın karşısına geçince insan böyle madara oluyor demekki

Türkiye 4.sü olan milyoner de başarısız olmuş.şaşılacak ne var ki?! ÖSS zeka ölçen,bilgi sınayan veya yeteneğe bakan bir sınav değilki!

öss Türkiye 4. sü Koç Üniversitesi Tıp öğrencisi ÖSYM ambleminin rengini fazlaca düşündü.Algıda seçici olmayan,dikkatsiz 4.ler hey yavrum ;)

ilerde yeğenime çocuğuma öss de türkiye 4. olmuş adamın dramını izletip dersaneye göndermeyeceğim. hadi yine yırttım kurs ücretinden.

(Medyafaresi)

Yayın tarihi: 26.03.2012
601
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.