Magazin

Ördek poposu kavga çıkardı

Ördek poposu kavga çıkardı

Erman Toroğlu ile Hülya Avşar'ın sunduğu "Kadınlar&Erkekler" programına konuk olan Cüneyt Arkın'ın, "Anne olanlar, ördek gibi popolarını gösteriyor" demesi, stüdyoda soğuk rüzgarların esmesine yol açtı.

Cüneyt Arkın'ın, geçtiğimiz yaz tangalı haliyle objektife takılan Sibel Can'a gönderme yaparak "Anne olanlar, ördek gibi popolarını gösteriyorlar. Anne olan sanatçıların bunları yapmaya hakkı yok. Sizler, Türk kadınlarına örnek olmak zorundasınız. Anneliğin mahremiyeti vardır" demesi, stüdyoda soğuk rüzgarlar estirdi. Kendisi de iki yaz önce de bikiniyle objektiflere yakalanan Avşar, bu sözleri duymazdan gelerek konuyu değiştirdi.

Hiç tipim değilsiniz
Program sırasında Erman Toroğlu ile diğer konuk Zeynep Tunuslu arasında da tartışma çıktı. Tunuslu'nun "Siz bekaretinizi nerede verdiniz" diye sorduğu Toroğlu, "Ortaokuldan sonra verdim bekaretimi, yani genelevde... Peki, siz nerde verdiniz bekaretinizi" dedi. Bu soru ünlü modacıyı kızdırdı. Tunuslu "Ben bunun cevabını vermek zorunda değilim. Ayrıca siz konuşunca 'Hiç tipim değil, kaba bir erkek' diye düşünüyorum" deyince de Toroğlu "Siz de benim tipim değilsiniz" karşılığını verdi.

Son beş dakikadır herkes yalan söylüyor
Programda Cüneyt Arkın, Hülya Avşar ve Erman Toroğlu arasında da şu ilginç konuşma geçti:
Cüneyt Arkın: Ben eşime hâlâ şiirler okurum, çiçekler alırım, sürprizler yaparım.
Hülya Avşar: Peki eşinizi hiç aldattınız mı?
Cüneyt Arkın: Ne gereği var şimdi bu sorunun! Sen kocanı aldattın mı?
Hülya Avşar: Hayır...
Cüneyt Arkın: Hayır demek çok kolay. O zaman ben de hayır.
Erman Toroğlu: Son 5 dakikadır herkes yalan söylüyor!
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 04.01.2007
241
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.