Magazin

Önce nişanlanacak sonra anne olacak

Önce nişanlanacak sonra anne olacak

Hollywood'un Latin bombası Eva Longoria, 23 yaşındaki basketbolcu sevgilisi Tony Parker'la evliliğe giden bir ilişki yaşıyor. Eva, kendisinden 7 yaş küçük olan Tony'yi öve öve bitiremiyor.

Eva'nın harika fotoğrafları sağda!

Tüm dünyada büyük ilgi gören 'Desperate Housewives' adlı dizinin seksi oyuncusu Eva Longoria, hem aşk hem de iş hayatında en mutlu günlerini yaşıyor. Dizideki başarılı performansı nedeniyle kısa sürede Hollywood'un parlayan yıldızları arasına giren 30 yaşındaki oyuncu, hakkında merak edilenleri Fransa'da yayımlanan Gala dergisine anlattı. Bir süreden beri NBA takımlarından San Antonio Spurs'ın başarılı oyuncusu Tony Parker'la birlikte olan Longoria, 23 yaşındaki sevgilisiyle nişanlanmak istediğini söyledi. 1.50'lik boyuyla, 1.90'lık aşkının yanında 'çocuk' gibi duran Eva, özel hayatıyla ilgili ilk kez bu kadar detaylı açıklamalarda bulundu.

AŞKINDAN EMİN
* Şimdiye dek ilişkilerimin çoğunda paparazzilerle köşe kapmaca oynadım. O defterleri tekrar açmak istemiyorum, çünkü medyatik bir ilişki yaşamak ve olup bitenlerle baş etmek, özellikle de ilişki sona erdikten sonra bir hayli zor oluyor. Tony ile durum biraz farklı; çünkü ona aşık olduğumdan kesinlikle eminim ve onunla birlikte olmaktan ötürü çok mutluyum.

* Babam Tony'nin takımı San Antonio Spurs'ün taraftarıdır. Tony ile tanıştığımızda da babam yanımızdaydı zaten; takımı kutlamak için soyunma odalarının olduğu yere gitmiştik. Ansızın Tony'yle Fransızca konuşmaya başladım, "Merhaba, ben Eva, nasılsın?" dedim. Tony o sırada çok utangaç davranmış olmasına rağmen, neyse ki bizi yemeğe davet edecek cesareti bulabildi. Anlayacağınız, ilk yemeğimizde de babam bizimle birlikteydi.

ÇOCUK İSTİYOR
* İlişkimizin boyutlarını herkes merak ediyor. Gerçek olan şu: Henüz nişanlı değiliz, ama istiyoruz. Ben zaten koyu Katolik bir aile çevresinde büyüdüm; dolayısıyla, bir aile kurma ve çocuk sahibi olma isteği kanıma işlemiş durumda. Bunların hiçbirini henüz yapmadık; ama ikimiz de hevesliyiz.

* Herkes Tony ile ne kadar mutlu olduğumu görmesine rağmen, The Sentinel'ın çekimleri sırasında yine de Kiefer Sutherland'le bir ilişki yaşadığım dedikodusu çıktı. Kiefer son derece 'cool' bir erkek, çekimler sırasında da hiçbir sorun yaşamadık. Ama aramızda hiçbir şey yok. İşin komik tarafı, bu dedikodular yayıldığında Kiefer, Tony'nin gelip kendisini hırpalayacağından korkmuştu.
Yayın tarihi: 13.09.2005
199
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.