Magazin

Öldükten sonra servet yaptılar

Öldükten sonra servet yaptılar

Forbes Dergisi tarafından hazırlanan "ölümlerinden sonra en çok kazanan ünlüler" listesinde Michael Jackson bir yılda 170 milyon dolarla ilk sırada..

Güncellenme tarihi:
Bazıları yaşarken çok kazanır. Bazıları ise öldükten sonra da kazanmaya devam eder. Hatta yaşarken kazandığından daha fazla kazanır. Öldükten sonra da kazanmaya devam eden ünlülerin başında, 2009 Haziranı'nda hayatını kaybeden popun kralı Michael Jackson geliyor. İŞTE ÖLDÜKTEN SONRA SERVET YAPAN ÜNLÜLER (FOTO GALERİ) 50 yaşında ölen ve hayranlarını yasa boğan Michael Jackson arka arkaya ikinci kez ölümünden sonra en çok para kazanan ünlü oldu. Forbes Dergisi tarafından hazırlanan, "ölümlerinden sonra en çok kazanan ünlüler" listesinde, Jackson son bir yılda 170 milyon dolar (300 milyon TL) kazanarak ilk sıraya yerleşirken, ikinci sırada 55 milyon dolar (97 milyon TL) kazançla rock'n roll'un kralı Elvis Presley yer aldı. Listenin üçüncüsü ise 27 milyon dolarla (48 milyon TL) Hollywood'un efsanevi ismi Marilyn Monroe oldu.
Yayın tarihi: 28.10.2011
219
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.