Magazin

Okan Kurt'un çok özel dövmesinin sırrı ne?

Okan Kurt'un çok özel dövmesinin sırrı ne?

Gamlı Baykuş'tan peş peşe magazin dedikoduları dökülüyor.. Baykuş şimdi de yeni evli çift Okan ve Demet'in bakın hangi sırrını ifşa etti..

Güncellenme tarihi:
demet akalın

OKAN KURT'UN YENİ DÖVMESİNİN ANLAMI

Bir de giderayak Demet-Okan Kurt cephesinden taptaze bir haber verelim. Bizim çiçeği burnunda evli çift, beraberliklerini ölümsüzleştirmek için ‘dövme kardeşliğine’ devam ediyorlar. Demet'in koluna yaptırdığı kurt şeklindeki dövmeyi görmeyen kalmamıştır herhalde; zaten bizim kız twitter'dan paylaşmıştı bunun resmini. Peki ya eniştenin yeni dövmesi? Onu da ben sizlerle paylaşayım dedim. Okan Kurt sol koluna ‘23042012’ yazdırmış. Nedir bu sayının sırrı, onu da açıklayalım da tam olsun bari. Önce rakamların aralarına bir nokta koyun ve 23.04.2012 tarihini bulun. İşte Okan Da Vinci’nin sırrına eriştiniz. 23 Nisan 2012 Demet ve Okan'ın evlendiği tarih. Aynı zamanda Demet'in de doğum günü. Vallahi Okan cin gibi, Demet’e hediye almayı asla unutmayacak

DEMET AKALIN'IN ALİŞAN'LA KLİP ÇEKMESİNE KİM İZİN VERMEDİ?

Bu arada Demet ve Alişan'in her yerde çalınan bomba gibi şarkısı ‘Melekler İmza Topluyor' a neden bir türlü klip çekmediklerini de öğrendim. Meğer Demet'in prodüktöründen ,Alişan ile klip çekmesi için izin çıkmamış. Sebebini sorarsanız onu ben bile bulamadım. Eh, siz de bu kadarıyla yetinin artık.

Bugünlük benden ancak bunlar çıktı 'Gamlı-severlerim'. Ama merak etmeyin gözlerim fal taşı gibi açık, kulaklarım çoban köpeği gibi dik. Çok yakında yeni bombalarla karşınızdayım.

DÜĞÜN FOTOĞRAFLARI

KINA GECESİ FOTOĞRAFLARI

Yayın tarihi: 02.05.2012
1360
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.