Magazin

'Oğluyla' buluştu

'Oğluyla' buluştu

Başrolünü Türkan şoray ve Kadir İnanır'ın paylaştığı, Atıf Yılmaz'ın 1978 yapımı filmi "Selvi Boylum Al Yazmalım", Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın desteğiyle hayata geçirilen "Türk Klasikleri Yeniden" projesi kapsamında restore edildi. Yarın vizyona girecek film için önceki akşam Cevahir Alışveriş Merkezi'nde özel gösterim düzenlendi.

Geceye, dargın oldukları konuşulan Şoray ve İnanır da katıldı. İki usta oyuncu, gazetecilerin "Yıllardır küs olduğunuz söyleniyor, doğru mu?" sorusuna, "Böyle saçma şey olur mu? Aramızda hiçbir sorun yok. Bizim dostluğumuz baki" yanıtını verdi.

Samet'i oynadı
Geceye katılan bir başka isim de, filmde Türkan Şoray'ın oğlu Samet'i canlandıran oyuncu Elif İnci'ydi. Yeşilçam'ın usta oyuncularından Bilal İnci'nin kızı olan Elif İnci, film çekilirken 5 yaşında olduğunu söyledi ve "Selvi Boylum Al Yazmalım'da babam sayesinde oynamıştım" dedi.

Mini Britney'i izledi
Gösterimin ardından arkadaşlarıyla Joke Circus'a geçen Türkan şoray, "Mini Britney" lakaplı revü kızı Terra Jole'un şovunu izledi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 13.05.2010
436
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.