Magazin

Öfkesini bilgisayardan çıkardı

Öfkesini bilgisayardan çıkardı

ABD'de bilgisayarı üç ay içinde beş kez bozulan bir adam, bilgisayarı satın aldığı mağazaya götürdü ve çekiçle parçaladı.

Wisconsin'de yaşanan olayda, 51 yaşındaki öfkeli kullanıcı, bilgisayarını parçaladıktan sonra mağazada bulunan müşterilere ve mağaza personeline "iyi günler" diledikten sonra bilgisayardan geri kalanları orada bırakarak ayrıldı.

Yerel basında yer alan habere göre, adam daha önce bilgisayarının hard diskinde ve CD sürücüsünde problem olduğu şikayetiyle defalarca mağazaya başvurdu ancak problem çözülemedi. İsmi açıklanmayan müşteri sonunda bilgisayarı mağazaya geri getirdi ve yanındaki büyük çekiçle cihazı parçaladı. Çevredekilerin şaşkın bakışları altında yaşanan olayın sonunda öfkeli müşteri, "bilgisayarı parçalamanın iyi geldiğini" söyledi.

Mağaza yöneticisi konuyla ilgili yorum yapmazken, polis, öfkesini bilgisayardan çıkaran adamı "toplum düzenini bozmaktan" gözaltına aldı.
Yayın tarihi: 08.04.2002
198
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.