Magazin

Ödül töreninde sevgiliden ilginç tebrik!

Ödül töreninde sevgiliden ilginç tebrik!

En İyi Dram Dizisi Kadın Oyuncu ödülünü alan Meryem Uzerli, sahneye giderken sevincini paylaşan sevgilisi Can Ateş'in tebrik şekli şaşırttı.

meryem uzerli-can ateş

Antalya Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'ın ismini söylemesi üzerine, ödülünü almak için masasından kalkan Meryem Uzerli'nin sevgilisinin yaptığı hareket dikkat çekti.

Uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Can Ateş, Meryem Uzerli'yi ayağa kalktığı sırada kalçasına vurarak tebrik etti. Can Ateş'in dikkatlerden kaçmayan bu ilginç tebrik şekli ise çok konuşuldu.

Antalya Televizyon Ödülleri'ne, Muhteşem Yüzyıl'daki Hürrem Sultan rolüyle En İyi Dram Dizisi Oyuncu ödülünü alan Meryem Uzerli'nin dizi sürelerine isyanı damga vurdu:
"Türkiye'de diziler çok uzun bu da manyaklık!. 100 dakika, 110 dakika, 120 dakika bir dizi. Hayatta öyle bir iş yok! Lütfen bütün kanallara söylüyorum, dizi sürelerini 60, 50, 45 dakikaya indirin. Hepimiz mutlu olalım, çünkü ben hiç mutlu değilim!"

Uzerli'nin ödülüyle ilgili olarak söylediği "Ben 3 yıldır bu ödülü bekliyordum. Artık bu ödülü bana layık gördünüz" sözleri ise salonda kahkahalara neden oldu.

(Gazeteport)

Yayın tarihi: 29.04.2013
3807
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.