Magazin

Ödül gecesinde eski aşıklara şok

Ödül gecesinde eski aşıklara şok

Prosedür gereği ödülünü yapımcısı Erol Köse'den alacağını öğrenen Gülşen, töreni terketti.

Ödülünü almak için MÜYAP'ın gecesine katılan popçu Gülşen, eski yapımcısı ve aynı zamanda eski sevgilisi olan Erol Köse'nin prosedür gereği kendisine ödülünü takdim edeceğini öğrenince ödülünü almadan apar topar ayrıldı.

Hande Yener'in ödülünü verdikten sonra kendisinden beklenilmesi istenilen yapımcı Erol Köse, vereceği ikinci ödülün Gülşen olduğunu öğrenince şoke oldu. Yapılan anonsta eski sanatçısı ve sevgilisi Gülşen'in adını duyar duymaz şaşkınlığını gizleyemeyen Erol Köse, bu ödülü vermek istemediğini söyledi.

Ünlü yapımcı Köse, "Ben bu ödülü şahsiyetim adına özel sebeplerden dolayı vermek istemiyorum. Bu ödülü MÜYAP yetkilileri tarafından Gülşen'e verilmesini rica ediyorum, zaten kendileri de burayı apar topar terketmişler. Sadece korkaklar kaçar, ben aslanlar gibi burdayım" dedi. Geceye eşiyle birlikte gelen Köse'nin yanındaki altı koruması ise dikkatlerden kaçmadı.
Yayın tarihi: 28.04.2007
305
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.