Magazin

'O mektupla dönüş yolumu kapattım'

'O mektupla dönüş yolumu kapattım'

Çeşme'de son kez sahneye çıkan rockçı Teoman, hayranlarına bir itirafta bulundu.

Geçtiğimiz ay "Artık pes diyorum. Müziği bırakıyorum" açıklaması, magazin gündemine bomba gibi düşen Teoman; Türkiye'deki son konserini önceki akşam Çeşme'de verdi. Günaydın'ın haberine göre, Soundgarden Festivali kapsamında, Babylon Aya Yorgi'de düzenlenen konsere, Teoman hayranları akın etti.

YÜRÜYEREK GELDİLER
Saatlerce önce konser alanına gelmeye başlayanlar, trafiğin tıkanmasına neden oldu. İki kilometrelik yoldaki araç yoğunluğu üzerine, pek çok kişi konser alanına yürüyerek ulaştı. Teoman; yaklaşık bir saat geç çıktığı konserine 'Paramparça' şarkısıyla başladı. 30 dönümlük alanı dolduran binlerce hayranı, şarkıcıya eşlik etti.

"YÜZÜM KALMASIN DİYE"
İki saat sahnede kalan Teoman, dinleyicilerinin istek şarkılarını da seslendirdi. hayranlarının çığlıklarla eşlik ettiği ünlü rock'çı, müziğe veda ettiğini bir kez de sahneden açıkladı. Teoman, "Ben müziğe veda mektubunu basına bilerek verdim. Müziğe geri dönmek için yüzüm kalmasın diye böyle yaptım" dedi.

FOTOĞRAFLARI HAYRANLARI ÇEKTİ
Fotoğraf çekmenin yasak olduğu konserde, gazeteciler konser alanı dışında çalışmak zorunda kaldı. Teoman'ın sahnedeki fotoğraflarını da dinleyicileri çekti!

Konserde Pamela Spence de sahneye çıkarken, Wilma Elles, Akasya Türkmen ve yönetmen Mustafa Altıoklar; Teoman'ı dinlemeye gelen ünlü isimler arasındaydı.
Yayın tarihi: 05.09.2011
439
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.