Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

''O kadını 10 metre yükseklikten atacağım''

''O kadını 10 metre yükseklikten atacağım''

Ben Burdan Atlarım programı daha başlamadan krize sebep oldu. Programda yarışacak iki tescilli güzel Neslihan Önder ve Günay Musayeva’nın kavgalı olduğu ortaya çıktı. İkili birbirlerini provada görünce neye uğradıklarını şaşırdılar.

O kadını 10 metre yükseklikten atacağım,

İkili bir kaç yıl önce Neslihan Önder’ın eşi Erkan Ergün yüzünden kavga etmişti.

Erkan Ergün, Neslihan Önder ile evliyken Günay Musayeva ile bir birliktelik yaşamışlardı.

Bunun üzerine Neslihan Önder, Günay Musayeva’yı tehdit ederek kocasından uzak durmasını söylemişti. Bu olaylar evli çiftin boşanma sürecinde yargıya da intikal etmişti. Daha sonra Neslihan Önder eşinden boşanmış Günay’da Tolga Karel ile evlenip bir çocuk sahibi olmuştu.

İkili uzun süre sonra programda karşı karşıya gelince Neslihan Önder programdan ayrılmak istedi. Fakat imzalar atıldığı için yapımcı şirket çareyi yarışmacıları ikiye ayırmakta buldu.

Antremanlar şimdilik Neslihan ve Günay’ın ayrı ayrı olduğu gruplarla sürüyor. Neslihan yakın çevresine ”O kadının bana bir hamle yapmasına bakıyorum. Onu 10 metre yükseklikten atacağım, o zaman görür ben burdan atlarım ne demek!” diyerek acısının geçmediğini dile getirdi.

(Takvim)

536
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.