Magazin

O fantezi Okan Bayülgen'le yaşanmış

O fantezi Okan Bayülgen'le yaşanmış

Şirin Ediger paylaştığı bir reklam videosundaki fantezinin benzerini eşi Okan Bayülgen’le yaşadığını doğruladı.

Okan Bayülgen’in Fakülte isimli reklam ajansının sahibi olan eşi Şirin Ediger, “Aynısı benim başıma geldi” notuyla seksi bir reklam videosu paylaşmıştı.

Markafoni’nin seksi reklam filmini Twitter’da paylaşan Şirin Ediger, olayın perde arkasını anlattı ve o fantezinin benzerini Okan Bayülgen’le yaşadığını doğruladı.

Ediger, kendisini romantizm-sevişme-muziplik üçgenini tamamlamak adına kucaklayıp kıyafetleriyle jakuziye atan ünlü televizyoncuya çok bozulmuş. Sebebi de Louboutin ayakkabılarının ıslanmasıymış.

Ediger’in paylaştığı Markofoni’nin “Bazı aşkların yeri ayrıdır” sloganlı +18’lik reklamda bir çift yatakta ateşli bir şekilde sevişiyor.

Yumrukları patlatıyor Partneri genç kadının üstüne çıkıp elbisesinin göğüs bölümünü yırtıyor. Her şey bundan sonra başlıyor. Genç adamın fantazi olarak gördüğü bu hareket elbisesi yırtılan genç kadının hiç de hoşuna gitmiyor.

Genç öfkeyle adamın yüzüne bakıp ardından art arda yumrukları adamın yüzünde patlatıyor. Partnerini dakikalarca döven, duvara vuran kadın ardından onu bırakıp yırtılan elbisesini eline alıp büyük bir acıyla ona sarılıyor.

Bununla da yetinmeyen kadın, yediği dayağın etkisiyle yere düşen adama saçından tutup elindeki elbiseyi göstererek “Özür dile” diye bağırıyor.

Bu video’yu aynı olayı yaşadığı notuyla paylaşan Ediger’e bir takipçisi “Kadının yaptığının aynısını yaptınız mı peki?” diye sordu.

Ediger de “Evet, bir benzerini” cevabını verdi. Ediger aynı video’yu “Ece bak bu film tam senlik” notuyla sunucu Ece Erken’e de gönderdi.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 28.04.2012
1038
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.