Magazin

'Nurgül'e bir kez daha hayran kaldım'

'Nurgül'e bir kez daha hayran kaldım'

Yönetmenliğini Barış Pirhasan'ın yaptığı, başrolde Cem Özer ve Nurgül Yeşilçay'ın yer aldığı "Adem'in Trenleri"nin, geçtiğimiz gün AFM Uptown'da düzenlenen basın gösterimi yapıldı.

"Kimi insan kendi günahlarını taşır, kimileri de başkalarının günahlarını..." sloganıyla dikkat çeken vee 2 Martta vizyona girmeye hazırlanan filmin gösterimine dizi çekimleri yüzünde Nurgül Yeşilçay katılamazken filmdeki sahneleriyle göz doldurdu.

Hikaye bakımından Türk filmleri arasında klasik olmuş "Selvi Boylum Al Yazmalım"a benzetilen filmin başrol oyuncusu Cem Özer, "Kolay rol diye bir şey yok. Filmdeki bütün karakterler çok zordu. Ben oyunculuğu meslek olarak yapanlar ve yaşam biçimi olarak tercih edenler diye ikiye ayrılıyorum. Karakteri yaratmak için 40 gün bir hocayla yaşamadım ama çekimleri yaptığımız yerdeki hocayla görüşerek bir kaç bilgi aldım" dedi.

Eşi Nurgül Yeşilçay'la birlikte oynamanın zor olmadığını belirten Özer, "Filmde Nurgül benim eşim değildi. Çok beğendiğim bir oyuncuydu. Tabii ki birbirimize daha yakındık. Kötü tarafı şu başrol oyuncuları arasında aşk dedikodusu çıkamayacak. Nurgül'e bir kere daha hayran kaldım. Nakış işlemiş. Nurgül'ün ışıltısında bir insanın silik ve ezik bir karakteri canlandırması çok zor. O enerjideki bir insanın enerjisizliği mükemmel bir enerjiyle verebilmesine hayran kaldım" diye konuştu.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 24.02.2007
340
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.