Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Nicole Kidman, namı diğer 'Tatlı Cadı'

Nicole Kidman, namı diğer 'Tatlı Cadı'

Nicole Kidman, 1980'li yıllarda ilgiyle izlenen 'Tatlı Cadı' dizisinden sinemaya uyarlanan 'Bewitched' adlı filmde rol almaya hazırlanıyor.

Güncellenme tarihi:
'Birth' adlı yeni filmi hakkında röportaj veren güzel yıldız Nicole Kidman, kocasının ruhunun 10 yaşındaki bir çocukta olduğuna inanan bir kadını canlandırdığı filmde severek rol aldığını söyledi. Bu rol için saçlarını kısacık kestiren Nicole Kidman, her filmi için dış görünümünü değiştirdiğini ve farklı şeyler öğrenmek durumunda kaldığını kaydetti. Her filmde yeni numara Kidman, "Bir filmimde Güney Afrikalı aksanıyla konuştum. O zamanlar herkes bu aksanla konuşmamı istiyordu. Şimdi yeni filmim 'Bewitched' için hazırlanıyorum. Onun için de burnumu oynatmayı öğrendim" dedi. Burnunu oynatmayı öğrendikten sonra bunun dert haline geldiğini anlatan Kidman, "Eskiden, 'Güney Afrikalı aksanıyla konuş da görelim' diyenler şimdi de, 'hadi burnunu oynatsana' diyor" diyerek çektiği 'tatlı sıkıntıyı' aktardı. 1980'lerin tövbekar cadısı Kidman, 'Bewitched' adlı filmde Türkiye'de de 1980'li yıllarda ilgiyle izlenen diziden beyazperdeye uyarlanan 'Bewitched' adlı filmde evlenince cadılığı bırakacağına söz veren, ancak 'tövbe tutmayan' Samantha Stephens'ı canlandıracak. Nicole Kidman'ın merakla beklenen yeni filmi 'Birth' ise yarın ABD sinemalarında gösterime girecek. Eskimeyen güzellik Nicole...
Yayın tarihi: 04.11.2004
628
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.