Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Nicole anavatanında

Nicole anavatanında

Ünlü oyuncu Nicole Kidman, İkinci Dünya Savaşı öncesinde Avustralya'da geçen yeni bir film için kamera karşısında.

Filmde, Kidman'ın rol arkadaşı 'X-Men' serisinin yıldızı Hugh Jackman olacak. İnternetteki 'hollywood reporter' sitesinin haberine göre, 20th Century Fox şirketinin yapımcılığını üstlendiği filmi Baz Luhrmann yönetecek.

İlk olarak 'Gladyatör' filminin ünlü oyuncusu Russel Crowe ile görüşmelere başlayan ve anlaşan yapımcılar, Crowe'un sonradan yaşanan anlaşmazlıklar nedeniyle projeden cayması üzerine Jackman'da karar kıldı.

Konusu İkinci Dünya Savaşı öncesinde Avustralya'da geçen film, çiftliğini bırakmak zorunda kalan güzel bir İngiliz aristokratın mücadelesini konu alıyor.

Filmde, çiftliğini bırakarak bütün Avustralya'yı at sırtında dolaşan aristokratı Nicole Kidman, onun bu maceraya atılmasına neden olan adamı ise Hugh Jackman canlandıracak.

Russel Crowe'un projeden ayrılmasının ardından 'Brokeback Mountain' adlı iki eşcinsel kovboyun hikayesini anlatan filmin yıldızı Heath Ledger'ın ismi de bu rol için gündeme gelmişti.
383
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.