Magazin

Neslihan’dan son dakika smacı!

Neslihan’dan son dakika smacı!

Milli voleybolcu Neslihan'dan kendisine Twitter'dan ilan-ı aşk eden Red Hot Chili Peppers’ın basçısı Flea’ya ret.

Türkiye’nin bir aydır konuştuğu twit mesajında son perde! Red Hot Chili Peppers grubunun basçısı Flea, Londra Olimpiyatları sırasında maçını izlediği milli voleybolcumuz Neslihan Darnel için Twitter’a, “I have a celebrity crush Neslihan Darnel” (Neslihan Darnel sana ilk görüşte âşık oldum) yazdı. Bu mesajın ardından Neslihan’ın eşi Orkun Bey, “Twit’ i tebessümle karşıladık. Red Hot Chili Peppers’ ın 8 Eylül’deki konserine programımız uyarsa gider izleriz” diye açıklama yaptı.

‘BU EŞİMİN DEĞİL, BENİM KARARIM’

Son olarak GQ Dergisi ’nin eylül sayısına, “Flea, 8 Eylül’ de ki konsere çağırırsa giderim. Size de el sallarım VIP bölümünde ” diye açıklama yapan Neslihan Darnel son anda fikir değiştirdi. Milli voleybolcu, Red Hot Chili Peppers’ın bu akşam Santral İstanbul’da vereceği konsere gitmekten vazgeçti. “Konseri en ön sıradan izleyecek” haberlerine kızan Neslihan, “Konsere gitmeme kararı aldım. Bu eşimin değil, kendi kararım. Çıkan haberler beni çok rahatsız etti, bu yüzden bu kararı aldım” dedi.

Yayın tarihi: 08.09.2012
626
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.