Magazin

Naomi'nin temizlik cezası bitti

Naomi'nin temizlik cezası bitti

İngiliz top model Naomi Campbell, yardımcısına cep telefonu fırlattığı için New York'ta aldığı beş günlük kamu hizmeti cezasını tamamladı.

Temizlik yapmakla görevlendirilen Naomi, Manhattan semtindeki çöp kamyonu garajından beyaz metalik bir elbise içinde Rolls Royce'una binerken görüntülendi.

New York'un Manhattan semtindeki Sağlık Hizmetleri Binası'ndan salınarak çıkan Naomi, podyumda yürürmüşcesine omuzlarını açık bırakan ve ayak topuklarına kadar inen gümüş rengi elbisesi ile mutlu bir şekilde basına poz verdi.

Manhattan sakinlerine el sallayan 36 yaşındaki ünlü model, kendisini bekleyen Rolls Royce marka arabasına binerek sosyal hizmet binasından ayrıldı.

Hırçınlığıyla ünlenen model, jean pantolonunu bulamadığı gerekçesiyle yardımcısı Ana Scolavino'nın başına cep telefonunu fırlatmıştı. Mahkeme Naomi'yi 5 günlük temizlik hizmeti cezasına çarptırmıştı.
Yayın tarihi: 24.03.2007
384
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.