Magazin

Naomi 'ruhani mihmandar' buldu

Naomi 'ruhani mihmandar' buldu

Yardımcısının başına cep telefonunu fırlattığı için 5 gün zorunlu kamu hizmetine mahkum edilen ünlü model Naomi Campbell'ın üfürükçüye gittiği ortaya çıktı.

Rio de Janeiro'nun iyi niyet elçisi olması kararlaştırıldığı için New York'taki duruşmasından sonra Brezilya'ya uçan Campbell, Rio'da Afrika tanrılarına tapan "Candomble" tarikatının büyücüsü Tuca Franchini ile beraber görüntülendi.

36 yaşındaki ünlü üfürükçü Tuca Franchini, Campbell'in mistik inançlara büyük merak duyduğunu söyledi. Büycü Franchini, Campbell ile Brezilya sosyetesine mensup bir müridi aracılığıyla iki yıl önce tanıştığını belirtti.

Campbell'a Candomble inancının tarihçesini anlattığını, ünlü modelin Afrika kökenli olması nedeniyle bu inanç sistemine ilgi gösterdiğini belirtti. Brezilya gazetelerine konuşan Franchini'ye yakın çevreler, ünlü büyücünün Campbell'in "ruhani mihmandar"ı olduğunu söyledi.

Campbell'in sözcüsü ise bu iddiaları reddetti ve süpermodelin farklı inançlara mensup birçok arkadaşının bulunduğunu, Naomi'nin ise kendini herhangi bir dinle özdeşleştirmediğini belirtti.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 22.01.2007
346
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.