Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Mustafa Sandal sözünü tuttu!

Mustafa Sandal sözünü tuttu!

Mustafa Sandal geçtiğimiz salı günü dünyaya gelen oğlunun ismini açıkladı.

mustafa sandal

İkinci kez baba olan Sandal, verdiği 'ilk benden duyacaksınız' sözünü tutarak oğluna Yavuz ismini verdiklerini Facebook sayfasından şu sözlerle duyurdu;

"Evet sevgili arkadaşlar. Söz verdiğim üzere bebeğimizin adını ilk sizlerle paylaşıyorum. Ailemizin yeni üyesinin adı Yavuz! Neden mi Yavuz? Google'da "Yavuz isminin anlamı" yazın ve bakın. Anlamının ilk kelimesi Yaman! Ayrıca, Yavuz ve Yaman'ın anlamı da aynı. Aylarca düşündüm Yaman'ın kardeşinin adı ne olabilir diye ve en sonunda dedim ki neden eş anlamlısı olmasın? Anlayacağınız iki oğlumuzun isminin böyle ortak bir ozelliğinin olmasını istedik. Anlamları aynı, baş harflerı aynı, kardeşinin adının anlamını yazınca ilk kelime ağabeyinin adı çıkıyor... Umarım yaşamları da adları gibi ortak ve güç birliği içinde sürer ve vatanlarına hayırlı birer evlat olurlar. Hepinize sevgiler, kendinize çok iyi bakın :)"

Yayın tarihi: 02.03.2012
454
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.