Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Murat Ünalmış ilk kez konuştu!

Murat Ünalmış ilk kez konuştu!

Oyuncu Murat Ünalmış, dizide başrolünü paylaştığı ve boşanmaya hazırlandığı eşi Birce Akalay'la ilgili ilk kez konuştu. Ünalmış'ın sözleri kavgalı gürültülü boşananlara ders verir gibiydi.

murat-birce

"Yer Gök Aşk"ın Ürgüp'teki setinde tanışıp, evlenen Birce Akalay ile Murat Ünalmış'ın boşanma kararı hayranlarını şoke etti. Dizide birbirine aşık ancak bir türlü kavuşamayan Yusuf ve Havva karakterlerini canlandıran çiftten Murat Ünalmış ilk kez konuştu:

Bu mutluluk mazide kaldı!

- İki insan niye evlenir?

Her şey güzel olsun, sonsuza kadar sürsün diye.. Ama bizimki maalesef öyle olmadı. Biz tertemiz bir şekilde evlendik. Hiç öyle "Lanet olsun" demeden, yine tertemiz bir şekilde de bitiriyoruz. Ama şunu özellikle söylemek istiyorum; ben Anadolu çocuğuyum. Evliliğim bitse bile Birce'yle münasebetim asla bitmez. Karım olduğu için, soyadımı taşıdığı için ömür boyu sorumluyum ondan.

- Boşanma kararının ardından aynı sette zor olmuyor mu?

Zor olmaz mı? Çok zor oluyor. İki insanın böyle bir süreçte rol yapmaya çalışması hiç kolay değil. Bir de rol yapmaya çalışırken onun (Birce'nin) gözlerinin içine bakmak tabii ki de çok zor. Bütün bunları her ne kadar 2 yıldır birlikte çalıştığım canım arkadaşlarım da olsalar insanların içinde yapmak çok zor.

- Yeniden barışma ihtimaliniz var mı?

Bir daha olur mu olmaz mı biliyorum ama şu anki durumumuz böyle. İkimiz için de hayırlısı olsun.

 

Kaynak: Sabah

1760
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.