Magazin

Murat Dalkılıç: Ben değilim, Ayşe şahit

Murat Dalkılıç: Ben değilim, Ayşe şahit

'Bir erkekle aldatıldım' diyerek eski sevgililerini zan altında bırakan Ayşe Özyılmazel, dümen kırdı. 'O kişiyi kimse tanımaz' diyerek, ünlü sevgililerini akladı. Murat Dalkılıç ise 'Ayşe gerekeni söyledi' dedi.

Özel hayatıyla yaptığı açıklamalarla gündeme damga vuran Ayşe Özyılmazel, 'Hem erkekle aldatıldım hem de kadınla aldatıldım' şeklindeki demeciyle tüm dikkatleri eski sevgilileri üzerinde topladı.

Haşmet Babaoğlu, Okan Bayülgen gibi Özyılmazel'le bir dönem aşk yaşayan Murat Dalkılıç, konuştu. Konuyu daha fazla uzatmak istemediğini belirten Dalkılıç, 'Ayşe bir açıklama yaparak o kişinin, adı geçenler arasından biri olmadığını söyledi zaten' demekle yetindi. Popçunun asistanı Berk Balatlıoğlu ise 'Murat Dalkılıç'ın cinsel tercihi ortadadır' diye konuştu.

BU PATIRTI NİYE?
Önce köşesinden bir açıklama yapan Ayşe Özyılmazel, daha sonra twitter'ına şunları yazdı: Tüm sevgililerim ünlü müydü? Siz sadece üç tanesini gördünüz. İlk aldatılan ben miyim? Hayır! Erkekle ilk aldatılan ben miyim? O da hayır! O zaman bu patırtı niye?

(Akşam)
Yayın tarihi: 20.04.2011
711
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.