Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Muhteşem düğün bu şatoda yapılacak

Muhteşem düğün bu şatoda yapılacak

"Çaresiz Ev Kadınları" dizisinin seksi oyuncusu Eva Longoria ve NBA yıldızı Tony Parker'ın 7 Temmuz'da yapılacak düğün töreni için hazırlıklarda son noktaya gelindi.

Dini törenin yapılacağı kilise, konuk listesi, Los Angeles'tan Paris'e uçakla getirilecek, maliyeti 35 bin doları bulan pasta dahil her şeyin hazırlanmıştı. Düğün töreninin hazırlıklarını birçok ünlünün düğününü düzenleyen Mindy Weiss üstlenmişti. Sonunda düğün töreninin yapılacağı mekan açıklandı.

Ünlü çift, Paris yakınlarındaki 17. yüzyıldan kalma Chateau Vaux-le-Vicomte adlı şatoda dünya evine girecek. Devasa bahçesi, tarihi dokusuyla turistlerin çekim merkezi olan şato son yılların en görkemli düğünlerinden birine ev sahipliği yapacak.

Öte yandan Eva Longoria, düğün arifesinde Open Your Eyes dergisine verdiği seksi pozlarla tartışma yarattı. Kimileri Tony Parker'ın bu pozlara ses çıkarmadığını kimileri NBA yıldızının evlendikten sonra eşine bazı kısıtlamalar getireceğini söylüyor.

Erkek hayranlarının Eva Longoria'nın evlenecek olmasına pek üzüldükleri söylenemez. Seksi yıldız düğün arifesinde Open Your Eyes dergisine bu pozu verdi.

Eva Longoria ve Tony Parker'ın 7 Temmuz'da düzenlenecek düğün töreninin mekánı belli oldu. Ünlü çift, Paris'te 17. yüzyıldan kalma Chateau de Vaux-le-Vicomte adlı şatoda dünya evine girecek.
(Hürriyet)
429
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.