Magazin

MONİCA MOLİNA BURSA KONSERİNDE, İSPANYA GALİBİYETİYLE COŞTU

MONİCA MOLİNA BURSA KONSERİNDE, İSPANYA GALİBİYETİYLE COŞTU

BURSA'da bu yıl 51'incisi düzenlenen,'Uluslararası Bursa Festivali'ninkonuğu olan dünyaca ünlü İspanyol sanatçı Monica Molina, şarkılarıyla alkış aldı.

MONİCA MOLİNA BURSA KONSERİNDE, İSPANYA GALİBİYETİYLE COŞTU

BURSA'da bu yıl 51'incisi düzenlenen,'Uluslararası Bursa Festivali'ninkonuğu olan dünyaca ünlü İspanyol sanatçı Monica Molina, şarkılarıyla alkış aldı. Konser sırasında,Avrupa Futbol Şampiyonası finalinde İspanya'nın İtalya karşısında 2-0 galip olduğunu öğrenen Molina, "Viva İspanya" (Yaşasın İspanya) diye bağırdı.
İspanyol sanatçı Monica Molina, Uluslararası Bursa Festivali kapsamında Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda hayranlarıyla buluştu. Bursa'da ilk kez konser veren Molina, uluslararası bir festivalde sahneye çıkmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Monica Molina, yaklaşık iki saat süren konserinde İspanyol ve Latin ezgilerini Bursalılar için seslendirdi. Portekiz halk müziği Fado'nun da usta yorumcusu Molina, eylül ayında çıkaracağı albümünde bulunan ve İspanya'nın efsane sanatçılarından biri olan babası Antonio Molina'nın şarkılarına da konserde yer verdi.
'Oh Amores', 'A Paso Lento', 'Amado', 'No Te Pido', 'Nuestra Mirada', 'Mar Blanca', 'Adios A Espana', 'Vuela', 'Ay Amour' ve 'Pequeno Fado' gibi şarkılarını coşkuyla seslendiren Molina, dinleyicilerine keyifli bir akşam yaşattı.
Konser sırasında, Avrupa FUtbol Şampiyonası finalinde İspanya'nın İtalya karşısında 2-0 galip olduğunu öğrenen Molina, "Viva İspanya" (Yaşasın İspanya) diye bağırdı.
Bursa'da büyük ilgi gören konserin ardından sanatseverler, Monica Molina'yı alkış yağmuruna tuttu.

Yayın tarihi: 02.07.2012
476
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.