Magazin

Maserati nöbeti

Maserati nöbeti

Murat Boz konserler, televizyon programları ve reklamlardan kazandığı parayla kendine 600 bin liraya son model bir Maserati otomobil aldı. Boz’un önceki akşam Bebek’te otoparka bıraktığı yeni oyuncağının başında yardımcısı 1 saat nöbet tuttu.

Ünlü popçu Murat Boz, yeni otomobilini gözünden bile sakınıyor! O Ses Türkiye yarışmasının ardından popülaritesi tavan yapan Boz, televizyon programı, konserler ve oynadığı reklam filminden kazandığı parayla kendini ödüllendirdi. Ünlü popçu, 600 bin lira ödeyerek kendisine son model Maserati bir otomobil satın aldı.

OTOPARKTA BİLE KORUMA
Yeni oyuncağıyla önceki akşam Bebek’e giden Murat Boz, Maserati’yi bir otoparka bıraktı. Boz’un kendisi bir kafeye giderken, yanındaki yardımcısını otoparktaki otomobilinin başında nöbetçi bırakması dikkat çekti. Ünlü popçu, gazetecilerin, “Hayırlı uğurlu olsun, iyi günlerde kullanın” sözlerine de teşekkür etti.

Yayın tarihi: 22.03.2013
510
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.