Magazin

"Madonna ikiyüzlü bir Kabalist"

"Madonna ikiyüzlü bir Kabalist"

İngiliz pop yıldızı Boy George, Kabala öğretisine inanan ve bu inancını tanıtmak için Türkiye'ye gelecek Madonna'yı yerden yere vurdu.

İrlanda'da yayımlanan Irish Examiner gazetesine konuşan George, eşcinselliği bir hastalık olarak gören Kabala inanışını benimseyen Madonna'nın, ikiyüzlü bir homofobik olduğunu söyledi.

Culture Club grubunun eski solisti olan eşcinsel şarkıcı 'Madonna tam bir ikiyüzlü. Bu eşcinselliğe kucak açmış gibi görünüyor ama bunu kendi çıkarı için kullanıyor' dedi.

Boy George'a göre ünlü yıldız bazı kliplerinde lezbiyen görüntüler sergileyerek dikkat çekmeye çalışıyor. Ancak Madonna 2003 MTV Ödül töreninde Britney Spears ve Christina Aguilera ile öpüşerek olay yaratsa da, eşcinsellerin tedavi edilmesi gerektiğine inandığını açıkça söylüyor.

Haftaya Türkiye'de
Madonna dünyada 20 milyonun üzerinde satan Yahuda Berg'in yazdığı 'Kabala'nın Gücü' adlı kitabın tanıtımı için 13 Mart'ta İstanbul'da olacak. Ünlü şarkıcı daha önce de bir diğer eşcinsel yıldız Elton John'un hedef tahtası olmuştu. John, Madonna'nın konserlerinde playback yapmasını sert bir dille eleştirmiş, daha sonra da özür dilemişti.
Yayın tarihi: 08.03.2005
783
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.