Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Lopez turneyi iptal etti

Lopez turneyi iptal etti

Latin Amerika kökenli ünlü şarkıcı Jennifer Lopez'in, son albümünün tanıtımı için yapacağı bahar turnesini iptal ettiği açıklandı.

Seksi popçunun fotoları sağda

Bu ay turneye çıkmayı planlayan Lopez, aralarında Bulgaristan'ın da bulunduğu 12 ülkenin başkentlerinde konserler verecekti.

Dava açacaklar
Ancak Lopez, İnternet sitesinde (www.jlo.net) bir açıklama yaparak, bahar turnesini iptal ettiğini duyurdu. Lopez'in turneyi neden iptal ettiğiyle ilgili açıklama yapılmadı. Jennifer Lopez'in 23 mayıs günü Bulgaristan'da vereceği, ancak gerekçe gösterilmeden iptal edilen konserin organizasyonunu üstlenen 'Pick And More' adlı şirketin Başkanı Krum Manoilov, Lopez hakkında dava açacağını söyledi.

'Biletleri satmıştık'
Sofya'daki Vasil Levski stadında verilmesi planlanan konser için, fiyatları 35 ile 300 leva (25-240 YTL) arasında değişen 15 bin biletin satıldığını açıklayan Manoilov, konserin iptali yüzünden büyük maddi zarara girdiğini belirtildi.

Lopez'in kaprisleri bitmiyor
750 bin dolarlık konser ücretini peşin olarak yatırdığını ve Lopez'in özel ihtiyaçları için yüklü miktarda para harcadığını ifade eden Manoliov, 'Lopez'in anlamsız kaprisi yüzünden uğradığım zararların karşılanması için maddi ve manevi tazminat davası açacağım' dedi. Manoliov, Lopez´in isteği üzerine kalacağı otel odasına binlerce dolar değerinde özel kokulu mumlar, özel sakızlar ve dünyada çok az bulunan özel bir papatya türü satın aldığını da belirtti.
443
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.