Magazin

Lindsay cezasını morgta çekecek

Lindsay cezasını morgta çekecek

Henüz 21 yaşında olmasına karşın 'erkek avcısı' tabiriyle anılan, geçen yıl da iki kez alkollü araç kullanırken yakalanan aktris Lindsay Lohan bunun cezasını acil servis ve morgda çalışarak çekecek.

Alkollü halde araç kullanırken yakalanan ABD'li aktris Lindsay Lohan, ceza olarak morgda ve bir hastanenin acil servisinde çalışacak. Geçen yıl iki kez alkollü araç kullanırken yakalanan Lohan, hapis cezasına çarptırılmış ancak 84 dakika sonra serbest bırakılmıştı. Lohan'ın cezasının ikinci aşaması olan morg ve acil servis görevine yakında başlayacağı belirtildi.

Amaç, ders alması
21 yaşındaki aktrisin avukatı Blair Berk, önceki gün yapılan duruşmada yargıca, Lohan'ın cezasının bu kısmını çekmeye başlayacağını söyledi. Lohan'ın morgda iki gün toplam 8 saat ve acil serviste de 2 gün çalışacağı belirtildi, ancak ne iş yapacağı açıklanmadı. Lohan'ın verilen bu cezayla, "alkollü araç kullanmanın sonuçlarını kendi gözleriyle görmesinin amaçlandığı" belirtildi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 19.01.2008
298
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.