Magazin

'Kurtlar Vadisi' ekranlara dönüyor

'Kurtlar Vadisi' ekranlara dönüyor

Radyo Televizyon Üst Kurulu'nun (RTÜK) talebi doğrultusunda "Kurtlar Vadisi Terör" dizisini yayından kaldıran Show TV yöneticileriyle diziyi çeken Pana Film yetkililerinin hayli zamandır devam eden görüşmelerinden sürpriz bir karar çıktı.

Taraflar, yayınlanması kadar kaldırılması da kamuoyunu ikiye bölen "Kurtlar Vadisi Terör" dizisinin yapımından tamamen vazgeçti. Show TV yöneticileriyle Pana Film'in yöneticileri, 96 bölüm yayınlanan "Kurtlar Vadisi" dizisinin devamı niteliğinde ama içinde "terör" ve "şiddet" barındırmayan light bir "Kurtlar Vadisi"ni çekme konusunda anlaştı.

Necati Şaşmaz'ın canlandırdığı "Polat Alemdar" ve "dava arkadaşları" eskiden olduğu gibi yine kötülerle mücadele edecek ancak bu mücadelede silah, kan, infaz gibi RTÜK'ü kızdıracak sahneler olmayacak.

Pana Film'in ortakları ve senaristleri Raci Şaşmaz ile Bahadır Özdener'in oluşturacağı yeni Kurtlar Vadisi konsepti, Show TV yönetimini de tatmin ederse dizi en kısa sürede yine perşembe akşamları yayınlanacak.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 29.03.2007
403
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.